Umów wizytę: (32) 227 34 31

Klinika stomatologiczna Viscardi w Tychach - o nas

Klinika stomatologiczna Viscardi w Tychach została stworzona w celu zapewnienia wszystkim pacjentom możliwości szybkiego, skutecznego oraz możliwie komfortowego leczenia wszystkich chorób i schorzeń zębów oraz dziąseł. Naszym celem jest przekonanie Państwa, że leczenie stomatologiczne wbrew pozorom nie musi wcale wiązać się z bólem, a może przebiegać całkowicie bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Każdym naszym pacjentem opiekuje się lekarz stomatolog, który doskonale zna jego problemy stomatologiczne, co umożliwia mu dobranie optymalnej w danym przypadku terapii i szybkie osiągnięcie zadowalających efektów. Mogą też Państwo w każdym momencie liczyć na wsparcie i poradę naszych specjalistów.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów nie tylko z Tych, ale i Katowic, Mikołowa, Pszczyny oraz okolicznych miejscowości. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Najwyższa jakość stosowanych materiałów i wykonywanych usług

W naszej klinice stomatologicznej priorytetem jest najwyższa jakość, zarówno oferowanych usług, jak i stosowanych przez nas materiałów, na bazie których przeprowadzane są zabiegi. Dzięki współpracy wyłącznie z wybitnymi technikami z kraju i z zagranicy jesteśmy w stanie zapewnić swoim pacjentom najwyższej jakości korony i licówki porcelanowe. Osobom korzystającym z leczenia ortodontycznego zapewniamy możliwość skorzystania z możliwości leczenia wady zgryzu poprzez zastosowanie niewidocznych aparatów na zęby, które pozwalają bez skrępowania uczestniczyć w życiu towarzyskim i zawodowym.

Staramy się leczyć kompleksowo, obejmując pacjenta pełną opieką stomatologiczną, aby w możliwie krótkim czasie przeprowadzić wszystkie niezbędne zabiegi, od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję, ortodoncję, protetykę na implantach zębowych aż do działań profilaktycznych. Mając na względzie pełen komfort i zdrowie naszych pacjentów, przypominamy im o regularnych wizytach kontrolnych, które umożliwiają wczesne wykrycie zmian chorobowych i ich skuteczne, mało inwazyjne leczenie. Indywidualne nastawienie do każdego pacjenta oraz kompleksowość stanowią gwarancję najwyższej jakości usług i skutecznej terapii.

Indywidualne nastawienie do każdego pacjenta oraz kompleksowość stanowią gwarancję najwyższej jakości usług i skutecznej terapii.

Klinika stomatologiczna dla pacjentów z Katowic

Z usług naszej kliniki stomatologicznej często korzystają też pacjenci z Katowic. W tym wielkim mieście oczywiście działa wiele gabinetów dentystycznych, jednak pacjenci z Katowic nam ufają, znają nas i często zamiast skorzystać z miejscowych gabinetów, wolą przyjeżdżać do nas.

Klinika stomatologiczna dla pacjentów z Mikołowa

Viscardi jest kliniką stomatologiczną, do której często zgłaszają się również pacjenci z Mikołowa. Z tej miejscowości jest do nas bardzo dobry dojazd, dlatego też wielu pacjentów zamiast szukać odpowiedniego miejsca w Mikołowie, woli się zgłosić do gabinetu, który jest chwalony przez ich znajomych.

Klinika stomatologiczna Pszcyzna

Nasza klinika stomatologiczna jest chętnie wybierana także przez pacjentów z Pszczyny. Ta miejscowość również jest położona blisko Tych i blisko naszych gabinetów. Pacjenci z Pszczyny cenią nas m.in. za fachową obsługę i dlatego zamiast miejscowych gabinetów decydują się na nas!