Umów wizytę: (32) 227 34 31

klinika Viscardi ENDODONCJA
ENDODONCJA
klinika Viscardi ORTODONCJA
Ortodoncja
klinika Viscardi PROTETYKA
Protetyka
klinika Viscardi Stomatologia i Implantologia
Pełna oferta

Gabinet stomatologiczny Viscardi – Tychy

Witamy na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego Viscardi w Tychach. Nasza klinika stomatologiczna jest jedną z najnowocześniejszych w regionie. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą i leczeniem kanałowym, wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, przeprowadzamy ortodontyczne leczenie wad zgryzu, wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz oferujemy usługi protetyczne, w tym wszczepianie implantów zębów. Oprócz tego w naszej klinice można zapisać się do dentysty zajmującego się również leczeniem parodontozy w ramach periodontologii lub wykonującego zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Ponadto oferujemy usługi ortodontyczne, w tym zakładanie zarówno metalowych, jak i kryształowych aparatów na zęby systemu Damon. Wszystkie prowadzone działania wykonujemy z użyciem nowoczesnych urządzeń.

Dlaczego warto zapisać się do stomatologa w Viscardi?

Gabinet Viscardi to miejsce, w którym udowadniamy pacjentom, że wizyta u stomatologa wcale nie musi być nieprzyjemna. Każdy z nas wie, jak ważne jest regularne zgłaszanie się na wizyty kontrolne do dentysty, nie każdy jednak stosuje się do tych zasad, m.in. przez niemiłe doświadczenia. Jednak najlepszym sposobem na przełamanie wewnętrznego strachu przed dentystą jest znalezienie takiego miejsca, w którym sprawdzanie stanu zębów oraz leczenie skutków ewentualnej choroby próchnicowej wreszcie nie będzie się wiązało z bólem i stresem.

W naszych gabinetach stomatologicznych wszystkie zabiegi, które mogą powodować ból, wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Stosujemy też nowoczesne metody leczenia, takie jak np. ozonoterapia zębów, które znacznie ograniczają nieprzyjemne odczucia w trakcie leczenia. Nasz gabinet dentystyczny w Tychach jest znany w regionie i przyjeżdża do nas także wielu pacjentów z innych miejscowości, m.in. z Katowic, Pszczyny czy Mikołowa. Przyjedź do nas i sprawdź, dlaczego wybierają właśnie nas!

Gabinet dentystyczny dla pacjentów z Katowic

Z usług naszego gabinetu dentystycznego chętnie korzystają nie tylko pacjenci z Tych, ale również z Katowic. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych gabinetów stomatologicznych na Śląsku i udało nam się zdobyć zaufanie także mieszkańców Katowic. Przyjeżdżają do nas bardzo często i cenią nas za jakość prowadzonego leczenia!

Idealny gabinet dentystyczny dla pacjentów z Mikołowa

Z naturalnych powodów z naszego gabinetu dentystycznego korzystają tez pacjenci z Mikołowa, czyli z miejscowości, która znajduje się blisko Tych. Klinika Viscardi już od wielu lat cieszy się w Mikołowie bardzo dobrą opinią.

Gabinet dentystyczny dla pacjentów z Pszczyny

Z możliwości leczenia zębów w gabinecie dentystycznym Viscardi często korzystają też pacjenci z Pszczyny. Tu również Viscardi jest cenione przez pacjentów, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi i z rodziną i dlatego też pacjenci z Pszczyny często zapisują się w naszej klinice na wizyty!

Laboratorium

W naszej klinice ortodoncji posiadamy własne laboratorium oraz zaplecze zabiegowe. Dzięki czemu działamy kompleksowo.

Adaptacja lokalu

Nasze wnętrza są przyjazne dla Wszystkich. Zaaranżowaliśmy je w taki sposób aby nie stanowiły problemu dla osób nie pełnosprawnych.

Obsługa pacjenta

Profesjonalny personel naszej kliniki z chęcią pomoże naszym obcojęzycznym pacjentom. Porozumiewamy się w języku angielskim i niemieckim.

Wygodne płatności

Podążając za duchem czasów. Nasza klinika stomatologii umożliwia regulowanie płatności również kartami kredytowymi.

Usługi stomatologiczne Viscardi

Jeżeli chcesz skorzystać z usług stomatologicznych w klinice Viscardi, prosimy o zapisanie się na konsultację lub leczenie telefonicznie poprzez dział rejestracji lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie. W miarę możliwości postaramy się znaleźć szybki i dogodny termin wizyty. Ponadto z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania dotyczące poszczególnych zabiegów stomatologicznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty znajdującymi się na stronie.

Adres

ul. Armii Krajowej 101a
43-100 Tychy
dzielnica: Paprocany

Dni i godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8.00-19.00

Rejestracja:
telefon: +48 32 227 34 31
fax: +48 32 325 05 63

klinika Viscardi
klinika Viscardi
klinika Viscardi
klinika Viscardi
klinika Viscardi
klinika Viscardi