Umów wizytę: (32) 227 34 31

Oferta kliniki Viscardi

Klinika Stomatologii Viscardi posiada bardzo rozbudowaną bazę świadczeń ukierunkowanych na dbanie o stan uzębienia Pacjentów.

Nasza Oferta obejmuje wszystkie nowoczesne dziedziny stomatologii, takie jak na przykład leczenie zachowawcze, periodontologiczne, chirurgiczne czy też protetyczne.

Viscardi to również doskonali specjaliści w zakresie ortodoncji, implantologii i endodoncji. Tak rozbudowana oferta stomatologiczna stanowi rzadkość na terenie Tych jak również wybija się na tle całej aglomeracji śląskiej.
Szczególną uwagę przykładamy na profilaktykę którą należy rozpocząć już w wieku dziecięcym gdy tylko uzębienie wymienia się i zaczynają pojawiać się zęby stałe. Mamy świadomość, że wizyty profilaktyczne pełnia funkcję dydaktyczną i umożliwiają „zaprzyjaźnienie” się stomatologa z dzieckiem. Nasi lekarze mają doświadczenie w pracy z dziećmi i dokładają wszelkich starań aby gabinety stomatologiczne nie były przez nich kojarzone z czymś nie przyjemnym.

Różnorodność oferty jaką posiada nasz klinika to efekt wspólnych działań specjalistów i lekarzy z różnych dziedzin które są względem siebie komplementarne.

klinika Viscardi mikroskop stomatologiczny