Umów wizytę: (32) 227 34 31

Klinika

Klinika Viscardi

Naszym celem jest przekonanie Państwa, że leczenie stomatologiczne wbrew pozorom nie musi wcale wiązać się z bólem, a może przebiegać całkowicie bezboleśniei w komfortowych warunkach. Każdy pacjent ma do dyspozycji lekarza doskonale znającego jego problemy stomatologiczne, co umożliwia dobranie optymalnej w danym przypadku terapii i szybkie osiągnięcie zadowalających efektów. Mogą też Państwo w każdym momencie liczyć na wsparcie i poradę naszych specjalistów.

Najwyższa jakość

W naszej klinice priorytetem jest najwyższa jakość, zarówno oferowanych usług, jak i materiałów, na bazie których przeprowadzane są zabiegi. Dzięki współpracy wyłącznie z wybitnymi technikami z kraju i z zagranicy jesteśmy w stanie zapewnić swoim pacjentom najwyższej jakości korony i licówki porcelanowe. Osobom korzystającym z leczenia ortodontycznego zapewniamy zamki i akcesoria, które pozostają niemal niewidoczne, pozwalając bez skrępowania uczestniczyć w życiu towarzyskim i zawodowym. Staramy się leczyć kompleksowo, obejmując pacjenta pełną opieką stomatologiczną, aby w możliwie krótkim czasie przeprowadzić wszystkie niezbędne zabiegi, od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję i ortodoncję, aż do działań profilaktycznych. Mając na względzie pełen komfort i zdrowie naszych pacjentów, przypominamy im o regularnych wizytach kontrolnych, które umożliwiają wczesne wykrycie zmian chorobowych i skuteczne, mało inwazyjne ich leczenie. Indywidualne nastawienie do każdego pacjenta oraz kompleksowość stanowią gwarancję najwyższej jakości usług i skutecznej terapii.

Indywidualne nastawienie do każdego pacjenta oraz kompleksowość stanowią gwarancję najwyższej jakości usług i skutecznej terapii.